Dostawa i Płatność

Czasy realizacji zamówień

Standardowy czas realizacji i wysyłki wszystkich zamówień to 1-2 dni roboczych, licząc złożenia zamówienia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W szczególnych przypadkach, jak na przykład oczekiwanie na nową partię produkcyjną u producenta, opóźnienie w dostawie od dostawcy, może się on wydłużyć do 4 dni roboczych. 

Zamówienia z produktami oznaczonymi statusem „na zamówienie” wysyłamy do 7 dni roboczych.

Deklarowany przez firmę kurierską czas dostawy to 24-48h.
Przesyłka firmą kurierską DPD: 

do 30kg15,99 zł

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1. Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

pzelewy 24 logoNależność zazwyczaj otrzymujemy natychmiastowo. Możemy od razu przystąpić do realizacji zamówienia.


2. Płatność przelewem – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:
Numer konta bankowego:
PL 55 1140 0026 0000 4521 3600 2104     (mBank)

W tytule przelewu prosimy wpisywać nr zamówienia – to znacznie przyspieszy realizację.